Zarezerwuj

Biuro sprzedaży mieszkań

Mateusz Purcha

Godziny pracy biura:

Środa: 09:00-16:00
Piątek: 09:00-14:00

Pozostałe dni: kontakt telefoniczny i mailowy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez e-mail.

Jesteś zainteresowany? Napisz

Wybierz metraż

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

Marina Ostróda

Proces zakupu

Stawiamy na jasność i przejrzystość transakcji. Inwestycja objęta jest obwarowaniami wynikającymi z Ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego (potocznie nazywanej „ustawą deweloperską”), co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji poprzez nadzór banku prowadzącego rachunek powierniczy.

Ustna rezerwacja

Jeśli wybrałeś mieszkanie, ale potrzebujesz chwili na przemyślenie tematu, zadzwoń i dokonaj wstępnej rezerwacji. Przyjmujemy takie rezerwacje na maksymalnie 7 dni. Masz wówczas gwarancję, że nikt inny nie zarezerwuje w tym czasie „Twojego” mieszkania.

Pisemna rezerwacja

Zawieramy umowę rezerwacyjną. W ciągu 7 dni wpłacasz 1% bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej przelewem na wskazany w umowie numer rachunku bankowego. W umowie wskazujemy do 45 dni na zawarcie notarialnej umowy deweloperskiej. Opłata rezerwacyjna wlicza się w cenę zakupu po zawarciu notarialnej umowy deweloperskiej.

Umowa deweloperska

Po zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej możemy ustalić termin w Kancelarii Notarialnej na zawarcie umowy. Możemy również wstrzymać się do wyżej opisanych 45 dni, jeśli potrzebujesz czasu na załatwienie finansowania transakcji. W notarialnej umowie deweloperskiej wskazujemy subkonto rachunku powierniczego, na którym będą widoczne tylko i wyłącznie Twoje wpłaty, a Deweloper będzie je otrzymywał zgodnie z realizacją etapów budowy.
Płatności są dokonywane według harmonogramu płatności na rachunek powierniczy.

Zakończenie budowy

Po zakończeniu prac i uzyskaniu niezbędnych pozwoleń ustalimy termin odbioru mieszkania. Możesz wówczas zgłosić zastrzeżenia lub uwagi do lokalu. Odbierasz klucze i możesz zacząć przeprowadzać prace wykończeniowe.

Akt notarialny przeniesienia prawa własności

Cała transakcja kończy się ponowną wizytą w Kancelarii Notarialnej i zawarciem aktu notarialnego przenoszącego prawo własności na Ciebie, jako Nabywcę.