Standard

Marina Ostróda

Komfortowe i funkcjonalne mieszkania

Marina Ostróda to kameralna inwestycja składająca się z 40 mieszkań w dwóch bliźniaczych budynkach. Każdy z nich to dwa piętra.

W ofercie znajdują się lokale mieszkalne od 33 m2 do 120 m2 wyposażone w balkon lub taras. Mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe od 33 m2 do 73 m2 zlokalizowane na parterze i pierwszym piętrze, oraz mieszkania od 56 m2 do 120 m2 ulokowane na drugim piętrze z dodatkową powierzchnią w postaci antresoli.

Do każdego mieszkania istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej i komórki lokatorskiej.

Marina Ostróda
Ostroda

Podziemna hala garażowa: do hali garażowej prowadzi cichobieżna winda. Hala garażowa liczy 52 miejsca postojowe oraz 46 komórek lokatorskich, które mogą również spełniać funkcję pomieszczeń na rowery lub sprzęt wodny.

Przeszklenia: bezpośrednie sąsiedztwo jeziora sprawiło, że projekt mieszkań maksymalnie wykorzystuje atut unikatowości lokalizacji poprzez doświetlenie mieszkań panoramicznymi oknami i dużymi drzwiami balkonowymi.

Cichobieżne windy: mimo tego, że budynki są stosunkowo niskie, standardem są cichobieżne windy, które mają za zadanie utrzymać komfort przemieszczania się między poszczególnymi kondygnacjami.

Tarasy i balkony: każde z mieszkań jest wyposażone w balkon lub taras, żeby przyszli Mieszkańcy mogli w pełni korzystać z bezpośredniego sąsiedztwa jeziora. Mieszkania na parterze wyposażone są w prywatne ogródki.

Bezpieczna przystań w Ostródzie