Miejsce

Mieszkania nad jeziorem Drwęckim

W bezpośrednim sąsiedztwie linii brzegowej jeziora

Działka, na której powstaje Marina Ostróda ma bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora Drwęckiego, przy ul. Sowińskiego.

Nad jeziorem Drwęckim funkcjonuje wyciąg nart wodnych o długości 800 m., elektronicznie sterowany z brzegu i wyposażony w całe zaplecze techniczne (przebieralnie, natryski, wypożyczalnia sprzętu). Prócz tego jest tutaj kilka klubów żeglarskich.

Nad samym brzegiem jeziora Drwęckiego działa nowoczesny Amfiteatr mogący pomieścić 2500 osób. W okresie letnim odbywają się w nim przeglądy kabaretowe i koncerty.

Marina Ostróda
Ostroda

Idealna lokalizacja

Ostróda – Perła Mazur

Ostróda to trzydziestotysięczne miasto położone na Pojezierzu Iławskim przy drodze krajowej S7, na trasie Warszawa-Gdańsk. Miasto łączy się drogą wodną z Morzem Bałtyckim: zaczynając od Jeziora Drwęckiego w Ostródzie, poprzez Kanał Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej (niepowtarzalne śluzy i pochylnie) do Elbląga, skąd rzeką Elbląg dostaniemy się do Zalewu Wiślanego.

W mieście nie brakuje obiektów zabytkowych, jak Zamek Krzyżacki i funkcjonujące muzeum. Korzystając z uroków miasta warto skusić się na rejs Kanałem Ostródzko-Elbląskim, dzięki któremu Ostróda łączy się drogą wodną z Bałtykiem.  Osoby lubiące aktywnie spędzać czas znajdą tu liczne miejsca aktywnego wypoczynku, takie jak korty tenisowe, ścianki wspinaczkowe, czy tory z mini rampą.